Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

ProClinic: Doppler USG profesjonalnie

Strona Proclinic

Proclinic

Dodano: 06.04.2016
Oferujemy naszym pacjentom profesjonalne usługi medyczne, które mają na celu zapewnienie naszym pacjentom wykonanie zarówno zabiegów oraz konsultacji, badań, które pozwalają na zrealizowanie takich usług medycznych z  zakresu ginekologii, laryngologii, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej, które są dopasowane zarówno do potrzeb naszych pacjentów jak też do indywidualnych przypadków i pozwalają na uzyskanie określonych efektów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z ofertą!

USG Doppler

ProClinic proponuje Państwu USG dopplerowskie, które pozwala na dokładne badanie przepływu w naczyniach żylnych, w tętnicach szyjnych, kręgowych czy nerkowych. 

USG doppler jest niezwykle precyzyjne i wykrywa ewentualne zakrzepy już na wstępnym etapie ich powstawania, co umożliwia znacznie wydajniejsze przygotowanie długoterminowego leczenia. USG doppler jest polecane najbardziej w przypadku osób zagrożonych chorobami serca, płuc, mózgu. Pacjenci zainteresowani badaniem moga poszerzyć swoją wiedzę na http://proclinic.pl/oferta/usg-doppler/.

Wykrywanie schorzeń tętnic oraz żył w kończynach górnych i dolnych odbywa się u nas w profesjonalnej, bezpiecznej i konkurencyjnej cenowo atmosferze. Zaburzenia krążenia w naczyniach żylnych oraz tętniczych dotykają coraz większą część pacjentów, dlatego USG jest bardzo dobrym wyborem profilaktycznym. Powyższym USG wspieramy również kobiety w ciąży i osoby posiadające problemy z tarczycą. Działalność medyczną prowadzimy na co dzień we Wrocławiu. 

Zapraszamy Państwa do merytorycznych konsultacji i na fachowe USG dopplerowskie. Na stronie firmowej uzyskujecie Państwo możliwość przejścia multimedialnych konsultacji do zabiegu.

Podobne firmy

Strona Klinika Implantologii

Klinika Implantologii

Dodano: 29.11.2014
Klinika stomatologiczno-implantologiczna to ośrodek medyczny w Krakowie, który oferuje wysokiej jakości leczenie dentystyczne. Klinika ma świetną lokalizację niedaleko starego miasta. Oferuje...
Strona Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 15.05.2016
Specjalizujemy się w realizowaniu dla naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących zabiegów zarówno estetycznych oraz laserowych, które realizowane są w największych salonach...
Strona Benzacne

Benzacne

Dodano: 07.08.2015
Benzacne to żel zwalczający objawy trądziku pospolitego. Wyprodukowała go firma Takeda Pharma Sp. z o.o. Wszystkie informacje o tym żelu można znaleźć na stronie benzacne.pl. Dodatkowo, warto...
Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 05.08.2016
Eujuicers to najwyższej jakości sprzęt do robienia naturalnych i pełnych witamin soków. W naszej ofercie znajdziesz sokowirówki, wyciskarki (ręczne, jednoślimakowe, dwuślimakowe), a także...
Więcej o firmie: Wyciskarka

Wpływ cukru na trądzik

Sposób odżywiania może mieć ogromny wpływ na stan skóry. Zdrowa dieta, bogata we wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały może sprawić, że cera będzie gładka i promienna.

więcej

Witamina D dla człowieka

Dostarczanie naszemu organizmowi składników odżywczych oraz witamin jest dla nas sprawą kluczową, jeżeli chcemy odpowiednio dobrze funkcjonować i czuć się doskonale przez cały czas, imponować tężyzną fizyczną.

więcej

Czy warto zainwestować w laserowe usuwanie rozstępów?

W dzisiejszych czasach piękne i zadbane ciało to podstawa dobrego samopoczucia każdej kobiety. Cellulit, rozstępy i wypryski skórne potrafią skutecznie zepsuć humor nawet najbardziej tolerancyjnej wobec swojej urody osoby.

więcej

Chcesz schudnąć? Pomyśl o profesjonalnych zabiegach

Idealna sylwetka i zdrowy, szczupły wygląd to w dzisiejszych czasach coś, za czym szaleje większość kobiet. Niezliczone diety oraz pomysły, dzięki którym nasze ciało wróci do upragnionej formy to tak naprawdę tylko część sposobów, które pomogą nam osiągnąć wymarzoną sylwetkę i...

więcej