Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

ProClinic: Doppler USG profesjonalnie

Strona Proclinic

Proclinic

Dodano: 06.04.2016
Oferujemy naszym pacjentom profesjonalne usługi medyczne, które mają na celu zapewnienie naszym pacjentom wykonanie zarówno zabiegów oraz konsultacji, badań, które pozwalają na zrealizowanie takich usług medycznych z  zakresu ginekologii, laryngologii, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej, które są dopasowane zarówno do potrzeb naszych pacjentów jak też do indywidualnych przypadków i pozwalają na uzyskanie określonych efektów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z ofertą!

USG Doppler

ProClinic proponuje Państwu USG dopplerowskie, które pozwala na dokładne badanie przepływu w naczyniach żylnych, w tętnicach szyjnych, kręgowych czy nerkowych. 

USG doppler jest niezwykle precyzyjne i wykrywa ewentualne zakrzepy już na wstępnym etapie ich powstawania, co umożliwia znacznie wydajniejsze przygotowanie długoterminowego leczenia. USG doppler jest polecane najbardziej w przypadku osób zagrożonych chorobami serca, płuc, mózgu. Pacjenci zainteresowani badaniem moga poszerzyć swoją wiedzę na http://proclinic.pl/oferta/usg-doppler/.

Wykrywanie schorzeń tętnic oraz żył w kończynach górnych i dolnych odbywa się u nas w profesjonalnej, bezpiecznej i konkurencyjnej cenowo atmosferze. Zaburzenia krążenia w naczyniach żylnych oraz tętniczych dotykają coraz większą część pacjentów, dlatego USG jest bardzo dobrym wyborem profilaktycznym. Powyższym USG wspieramy również kobiety w ciąży i osoby posiadające problemy z tarczycą. Działalność medyczną prowadzimy na co dzień we Wrocławiu. 

Zapraszamy Państwa do merytorycznych konsultacji i na fachowe USG dopplerowskie. Na stronie firmowej uzyskujecie Państwo możliwość przejścia multimedialnych konsultacji do zabiegu.

Podobne firmy

Strona Laserdent

Laserdent

Dodano: 05.07.2013
Usługi świadczone przez Laserdent w zakresie stomatologii pozwolą każdemu skutecznie wyleczyć uzebienie oraz nadać mu śnieżnobiałego wyglądu. Nasz gabinet prowadzony przez doświadczonych...
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 21.04.2014

Aspasja jest niezwykłym salonem kosmetycznym oferującym zabiegi związane z fryzjerstwem, wizażem, makijażem, ale również medycyną estetyczną, jak choćby modelowanie sylwetki, trwała...

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 04.03.2015
Jesteśmy portalem informującym o witaminie D, a przede wszystkim o skutkach jej niedoboru. Według najnowszych doniesień badawczych praktycznie cała populacja kraju ma braki witaminy D w...
Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 05.08.2013
Zegar biologiczny tyka tak samo dla każdego z nas. Nasza skóra najbardziej to odczuwa rzutując na nasz wygląd. Często nie wiedząc jak o siebie dbać lub nie mając na to czasu, odstawiamy nasze...
Więcej o firmie: Hurtownia kosmetyczna

Witamina D dla człowieka

Dostarczanie naszemu organizmowi składników odżywczych oraz witamin jest dla nas sprawą kluczową, jeżeli chcemy odpowiednio dobrze funkcjonować i czuć się doskonale przez cały czas, imponować tężyzną fizyczną.

więcej

Czy warto zainwestować w laserowe usuwanie rozstępów?

W dzisiejszych czasach piękne i zadbane ciało to podstawa dobrego samopoczucia każdej kobiety. Cellulit, rozstępy i wypryski skórne potrafią skutecznie zepsuć humor nawet najbardziej tolerancyjnej wobec swojej urody osoby.

więcej

Chcesz schudnąć? Pomyśl o profesjonalnych zabiegach

Idealna sylwetka i zdrowy, szczupły wygląd to w dzisiejszych czasach coś, za czym szaleje większość kobiet. Niezliczone diety oraz pomysły, dzięki którym nasze ciało wróci do upragnionej formy to tak naprawdę tylko część sposobów, które pomogą nam osiągnąć wymarzoną sylwetkę i...

więcej

Wpływ cukru na trądzik

Sposób odżywiania może mieć ogromny wpływ na stan skóry. Zdrowa dieta, bogata we wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały może sprawić, że cera będzie gładka i promienna.

więcej